ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimize STEM (Temel Seviye) Eğitimleri Başladı.

Öğretmenlerimize STEM (Temel Seviye) Eğitimleri Başladı.

Öğretmenlerimize STEM (Temel Seviye) Eğitimleri Başladı.

İlimizdeki farklı branşlardan 106 öğretmene; teorik bilginin uygulamaya,  ürüne ve yenilikçi buluşlara dönüştürülmesini amaçlayan, öğrencilerin fen bilimleri, teknoloji, mühendislik ve matematik derslerinde öğrendikleri bilgileri bir bütünün parçaları olarak görmelerini sağlayan STEM (Temel Seviye) Eğitimleri, 25 Mart 2018 Pazar günü saat 12.00 de Isparta Öğretmenevi ve ASO. Müdürlüğü toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet YILDIRIM, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ali DULUPÇU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf YALÇIN, SDÜ. Eğitim Fakültesi Öğretim Üyeleri ve öğretmenlerin katılımıyla yapılan açılış programıyla başladı.

Program; İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Dr. Ahmet YILDIRIM’ın açılış konuşmasının ardından Gazi Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri Öğretimi Eğitimi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk ÖZDEMİR’in sunumu ile devam etti.

Müdürlüğümüz AR-GE birimi tarafından yürütülen ve öğretmenlerimizin yoğun ilgi gösterdiği STEM Eğitimleri yapılacak atölye çalışmalarıyla 8 Nisan’a kadar devam edecektir.

27-03-201827-03-201827-03-2018

İstiklal Mah. 105. Cad. No.54 Merkez/Isparta - 90 (246) 280 32 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.