ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşil Bayraklı Okul, Atabey Atatürk İlkokulu

Yeşil Bayraklı Okul, Atabey Atatürk İlkokulu

      Çevre bilincinin ve çevre yönetiminin oluşturulması amacıyla Dünyada 67 ülkede Türkiye’de ise 1096 okulda uygulanan uluslararası bir çevre programı olan ECO-SCHOOL program üyesi Atabey Atatürk İlkokulu, 2 yıl süren çöp ve atıklar ile ilgili yapmış olduğu çalışmalarının sonucunda YEŞİL BAYRAK almaya hak kazandı.

      Atatürk İlkokulu Müdürü Hasan KANTEKİN, Projeden sorumlu öğretmenler Murat KESKİN, Sema YUMURTACI, Senem ALTUNER ile Eko Tim öğrencileri katıldığı Ankara Cer Modern Sanatlar Merkezinde gerçekleştirilen ödül töreninde Atabey Atatürk İlkokulu yetkilileri Yeşil bayrağı Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Genel Müdürü Murat YİĞİTOL’un elinden aldılar.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Ahmet YILDIRIM’da, YEŞİL BAYRAK almaya hak kazanan Atabey Atatürk İlkokulu’nun yönetici, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul ederek başarılı çalışmalarından dolayı ödüllendirdi.

İstiklal Mah. 105. Cad. No.54 Merkez/Isparta - 90 (246) 280 32 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.