ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Gününde Minik Öğrencilerimiz İl Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.
![24 Kasım Öğretmenler Gününde Minik Öğrencilerimiz İl Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_26162912_dsc_8698.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Gününde İl Milli Eğitim Müdürümüz İlyas CAN’ın sürpriz ziyaretçileri vardı. Halıkent İlkokulu 1/C Sınıfı öğrencileri Sınıf Öğretmeni Kadir Çelikkaya, Okul Müdürü Muzaffer Sarışahin ve sınıf anneleri ile beraber ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdürümüzün şahsında tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladılar.