ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Akif'in Sözü Cumhuriyet'in 100'ü" Temalı Yarışmalar SonuçlandıVatan ve millet sevgisiyle dolu bilinçli öğrenciler yetişmesine katkıda bulunmak, öğrencilerimizin resim yapma potansiyellerini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlediğimiz 12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinlikleri Kapsamında "AKİF'İN SÖZÜ CUMHURİYET'İN 100'Ü" temalı resim yarışmasına katılan tüm ilkokullarımıza teşekkür ediyor, kazananları tebrik ediyoruz.

  

  1. Raziye Nilda ALKAN - YAKA ŞEHİT MUSTAFA BAŞ İLKOKULU/GELENDOST
  1. Şükrü SELMAN - YAKA ŞEHİT MUSTAFA BAŞ İLKOKULU/GELENDOST
  1. Sinem Afra TAMER - YILMAZ ŞENER İLKOKULU/MERKEZ

 

Milli mücadele ruhunu yaşatmak ve öğrencileri Mehmet Akif ERSOY ve İstiklâl Marşı hakkında araştırmaya sevk etmek amacıyla düzenlediğimiz 12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinlikleri Kapsamında "AKİF'İN SÖZÜ CUMHURİYET'İN 100'Ü" temalı şiir yazma yarışmasına katılan tüm ortaokullarımıza teşekkür ediyor, kazananları tebrik ediyoruz.

 

  1. Şerife YANAR - Iyaş Selçuklu Ortaokulu/MERKEZ
  1. Hamza ÇEVİK- Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu/YALVAÇ
  1. Kadriye Kevser ERDEK- Kadir Boylu Ortaokulu/MERKEZ

 

 

Milli mücadele ruhunu yaşatmak ve öğrencileri Mehmet Akif ERSOY ve İstiklâl Marşı hakkında araştırmaya sevk etmek amacıyla düzenlediğimiz 12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Etkinlikleri Kapsamında "AKİF'İN SÖZÜ CUMHURİYET'İN 100'Ü" temalı şiir yazma yarışmasına katılan tüm liselerimize teşekkür ediyor, kazananları tebrik ediyoruz.

 

  1. Nurseda SOYLU- Gönen Fen Lisesi/GÖNEN
  1. Çağla Su ÇAKMAK- Tenzile Erdoğan Anadolu Lisesi/MERKEZ
  1. Nurgül YALÇIN- Mustafa Kaçıkoç Anadolu Lisesi/MERKEZ

İstiklal Mah. 113. Cad. No.108 PK.32300 Merkez/Isparta - 90 (246) 280 32 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.