ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bağımsızlık ve Vatan" Temalı Yarışmalar SonuçlandıVatan ve millet sevgisiyle dolu bilinçli öğrenciler yetişmesine katkıda bulunmak, öğrencilerimizin resim yapma potansiyellerini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlediğimiz 18 Mart Şehitler Günü Kapsamında "BAĞIMSIZLIK VE VATAN" temalı resim yarışmasına katılan tüm ilkokullarımıza teşekkür ediyor, kazananları tebrik ediyoruz.

  1. Rukiye Elif ÖZÇELİK - Öğretmenler İlkokulu 
  2. Mustafa DİKYAR - Gökçehöyük İlkokulu
  3. Umut Taha GÜL - Yılmaz Şener İlkokulu

 

Vatan ve millet sevgisiyle dolu bilinçli öğrenciler yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediğimiz 18 Mart Şehitler Günü Kapsamında "BAĞIMSIZLIK VE VATAN" temalı şiir yazma yarışmasına katılan tüm ortaokullarımıza teşekkür ediyor, kazananları tebrik ediyoruz.

  1. Mustafa Kağan ÖZÇELİK - İTO Mustafa Gözütok Ortaokulu
  2. Hatice Serra ÇETİN - Ülkü Ortaokulu
  3. Zehra BİLGE - Gökçehöyük Ortaokulu

ÖZEL ÖDÜL; Zeyni CENGİZ- Gelendost/Şehit Erhan Çakmak Ortaokulu

  

Vatan ve millet sevgisiyle dolu bilinçli öğrenciler yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediğimiz 18 Mart Şehitler Günü Kapsamında "BAĞIMSIZLIK VE VATAN" temalı kompozisyon yazma yarışmasına katılan tüm liselerimize teşekkür ediyor, kazananları tebrik ediyoruz. 

  1. Ayşenur CİMETE - Şehit Durmuş Öcal Anadolu Lisesi
  2. Kübranur YARDIM - Isparta Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
  3. Emirhan DEMİRBİLEK - Prof. Dr. Turan Yazgan Anadolu Lisesi

İstiklal Mah. 113. Cad. No.108 PK.32300 Merkez/Isparta - 90 (246) 280 32 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.