ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevlendirme Başvuruları

         Fatih Projesi ile tüm sınıflarımıza bilişim teknolojileri araçları kurulmaktadır. Sınıflarımıza kurulan bu donanımların ve sağlanan ders içeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı bilişim teknolojileri konusunda öğretmen ve öğrencilerimize yönelik rehberlik ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle Bilişim Teknolojileri öğretmenleri tarafından yürütülecek olan BT Rehberliği görevi önem arz etmektedir.

         Bu nedenle İlimizde Fatih projesi Etkileşimli Tahta kurulumları yapılan Okullarımıza BT Rehber Öğretmenliği görevlendirmesi 2015-2016 öğretim yılı 1. Dönemi için yapılacaktır. Ekli dosyadaki Bakanlığımız 28.09.2012 tarih ve 16791 sayılı yazı ve  başvuru formu ilgili Öğretmenlere duyurulması, başvuru formu doldurularak Müdürlüğümüz Bilgi İşlem ve  Eğitim Teknolojileri Şube Müdürlüğüne 01.09.2015 tarihi mesai bitimine kadar elden teslim edilmesi hususunda;

          Bilgi ve gereğini rica ederim.

 

 

                                                   İsmail SARIÇİYİL
                                                         Müdür a.
                                                     Şube Müdürü

 DOSYALAR:

Isparta Fatih Projesi Etkileşimli Tahta Kurulu Okullar Listesi

BT Rehber Öğretmenliği Görevlendirme Resmi Yazısı

İstiklal Mah. 113. Cad. No.108 PK.32300 Merkez/Isparta - 90 (246) 280 32 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.