ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Revize Başvuruları Sonuçları Açıklanmıştır.

4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Revize Başvuruları Sonuçları Açıklanmıştır.

Sayın Yürütücü,

 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı 2018-2019 çağrı döneminde revize başvurusu yapılan 6.166 projenin değerlendirme süreci sonrasında 1.426 projenin desteklenmesi uygun bulunmuştur.

 Başvuru sahipleri http://bilimiz.tubitak.gov.tr/ adresinden Başvuru ve Sonuç Sistemi’ne giriş yaparak sonuçları öğrenebilecektir.

 Bilim Fuarları Mayıs-Haziran ve Eylül-Ekim-Kasım ayları ve eğitim-öğretimin devam ettiği günler içinde yapılabilecektir. “İl temsilcisi değerlendirme raporunda” yer alan alt projelerden  “fuarda sergilenmesi uygundur” olarak belirtilen alt projelerin tümü sergilenmek zorundadır.

 Proje sözleşmesi imzalanmadan önce sisteme giriş yapılarak yeni fuar tarihlerinin güncellenmesi gerekmektedir. Fuar tarihleri https://bilimiz.tubitak.gov.tr/sayfası üzerinden giriş yapılarak12 Mayıs 2019 saat 23.59’a kadar güncellenebilir. Bu tarihten sonra fuar tarihlerinin güncellenmesine izin verilmeyecektir.

 Sözleşme aşamasından önce projeleri hakkında desteklenme kararı verilen  yürütücülerin e-imzalarını temin etmiş olmaları önem arz etmektedir. Program kapsamında desteklenmesine karar verilen projelerin elektronik ortamda e-imza ile imzalanma süreci https://bilimiz.tubitak.gov.tr adresi üzerinden yürütücü bilgileri ile sisteme giriş yapıldıktan sonra “Sözleşme için elektronik imza sürecini başlat” butonu tıklanarak başlatılması gerekmektedir. İmza süreci 03/05/2019 - 26/05/2019 tarihleri arasında yapılabilecektir.26 Mayıs 2019 saat 23.59’a kadar yürütücülerin, okul müdürlerinin ve İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin sözleşmelerini e-imza ile imzalamış olmaları gerekmektedir. Aksi durumda sözleşme imzalanmamış olup, destek aktarımı gerçekleştirilmeyecektir.

 Sözleşme süreci, e-imza ile sözleşmelerin imzalanma süreçleri ve “Proje Yürütücüleri, Okul Müdürleri ve İl/İlçe Milli Eğitim Müdürleri için hazırlanan yardım dokümanına” yine https://bilimiz.tubitak.gov.tr/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 Süreç içerisinde yapmış olduğunuz çalışma ve gösterdiğiniz çaba adına teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

 Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi

İstiklal Mah. 113. Cad. No.108 PK.32300 Merkez/Isparta - 90 (246) 280 32 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.