ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer YILMAZ, Meryem Albayrak Ortaokulunu Ziyaret Etti
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer YILMAZ, Meryem Albayrak Ortaokulunu ziyaret etti.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer YILMAZ, Meryem Albayrak Ortaokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_11/02150202_photo5836754753495873002.jpg)
Okul yönetimi ve öğretmenlerle tek tek tanışıp talep ve önerilerini dinleyen İl Müdürümüz, alınan tedbirler ve yürütülen çalışmalarla ilgili okul idarecileri ve öğretmenlere teşekkür ederek başarılar diledi.