ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer YILMAZ, Sütçüler Fevzi Erinç Çok Programlı Anadolu Lisesini, Sütçüler Anadolu İmam Hatip Lisesini ve Öğrenci Pansiyonunu Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer YILMAZ, Sütçüler Fevzi Erinç Çok Programlı Anadolu Lisesini, Sütçüler Anadolu İmam Hatip Lisesini ve Öğrenci Pansiyonunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_02/20152521_444.jpg)
İl Müdürümüz, öğrenci pansiyonunu ve yeni yapılan okulu gezdikten sonra okullarda yapılan çalışmalar hakkında okul yönetimlerinden bilgiler aldı. Alınan tedbirler ile ilgili okullardaki idarecilere ve öğretmenlere teşekkür ederek başarılı bir eğitim-öğretim dönemi diledi.