ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Güneykent Kasabamıza Ziyaret Gerçekleştirdi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Güneykent Kasabamıza Ziyaret Gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/30161056_4a6de2a3-e949-42d9-a584-64e706caf207.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan ÇÖKER Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Güneykent Kasabamıza ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyarette ilçe yöneticileri-okul müdürleri-öğretmenler-öğrencilerle eğitim ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulundular. Yörenin Isparta turizm ve ticaretinde etkili gülcülük ve halıcılığı yerinde tanıdı. Velilerle eğitim üzerine sıcak sohbetler gelişti.