ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker Senirkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret Gerçekleştirdi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker Senirkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret Gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/08113658_IMG_6877.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan ÇÖKER Senirkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyarette ilçe yöneticileri-okul müdürleri-öğretmenler-öğrencilerle eğitim ve beklentileri konusunda fikir alışverişinde bulundular. Yatılı bölge okulunda okuyan öğrenciler de ziyaret edildi.