ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kadir Boylu Ortaokulu´ndan Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret
![Kadir Boylu Ortaokulu´ndan Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_01/16114731_IMG_0336.jpg)
Kadir Boylu Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri; sevgi ortamının yaygınlaşması, kardeşlik duygusunun yaşam içinde öne çıkması, mutlu ve uyumlu gençlerin sayısının artması amacı ile" "Büyüklerden Küçüklere Hikayeler" isimli proje kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet YILDIRIM´ı makamında ziyarette bulundular.