ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Minik Öğretmenlerden Anlamlı Ziyaret
24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri Çerçevesinde Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yıldırım Koltuğunu Geleceğin Öğretmenlerine Devretti.![Minik Öğretmenlerden Anlamlı Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_11/25161143_46525395_10156913236789292_6141232926047600640_n.jpg)
24 Kasım etkinlikleri çerçevesinde Sezer Mehmet Aldan Anaokulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü’müz Dr. Sayın Ahmet YILDIRIM’ı ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürü’müz geleceğin öğretmenlerine koltuğunu teslim etti. Bu renkli görüntüler eşliğinde minklerle bir süre sohbet ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.