ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencimizden Örnek Davranış: Kazandığı Bisikleti Arkadaşına Hediye Etti.
![Öğrencimizden Örnek Davranış: Kazandığı Bisikleti Arkadaşına Hediye Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/21170621_photo_2019-03-21_15-09-21.jpg)
Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen orman konulu resim şiir ve kompozisyon dallarında birinci olan öğrencilere ödülleri Isparta Valimiz Sayın Ömer SEYMENOĞLU tarafından verilirken Hızırbey Ortaokulu öğrencisi Zeynep Uysal’ın; kazandığı bisiklet ödülünü bisikleti olamayan bir arkadaşına hediye edeceğini söylemesi ise büyük takdir topladı.