Özel Çocuklardan 23 Nisan Coşkusu
![Özel Çocuklardan 23 Nisan Coşkusu](/meb_iys_dosyalar/2019_04/22204458_db46b249-00c1-40bb-9b07-eef6b7fd163e.jpg)
23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk bayramı kapsamında Isparta Özel Eğitim Uygulama Merkezi okulunda düzenlenen törene Vali Yardımcısı Dr. Hakan KUBALI, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet YILDIRIM, öğrenci velileri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Öğrenciler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı bir yıl boyunca kendi hazırladıkları gösterileri büyük bir heyecanla sundular.
Dr. Ahmet YILDIRIM bünyemizde eğitim gören birbirinden özel çocuklarımız, Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu özel ve anlamlı gün için hazırladıkları gösterilerini bizlere sundular. Normal gelişim gösteren yaşıtlarına göre çok daha fazla çalıştılar, daha çok emek verdiler ve rengarenk bir programla karşımıza çıktılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.