ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sağlıklı Nesil Sağlıklı Toplum
![Sağlıklı Nesil Sağlıklı Toplum](/meb_iys_dosyalar/2019_01/09101719_baY.jpg)
Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Isparta Yeşilay Cemiyeti ile birlikte düzenlediği sağlıklı bir nesil ve sağlıklı bir toplum amacıyla kötü alışkanlıklarla mücadele ederek çocukların bilinç düzeyini arttırmak ve çocuk-ebeveyn ilişkisi içinde bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla Isparta Merkez İlçe 4. Sınıf öğrencilerine yönelik ‘’BENİ DİNLERMİSİN ?’’ projesi başlatılmış olup, öğrencilerin bağımlı ebeveynlerine yazdıkları mektupların postaya vermeleri sağlanmıştır.