ULUSAL AJANS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca yürütülmekte olan Erasmus+ Programı 2019 yılı Teklif Çağrısı yayımlandı.![ULUSAL AJANS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2018_12/05170426_47390709_10156935808909292_1090120213631860736_n.jpg)
. Bu yıl Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Projeleri için 5 Şubat 2019 ve Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Projeleri için ise 21 Mart 2019 son başvuru olarak belirlenmiştir.
Bu kapsamda ilimiz genelinde bulunan okul ve kurumlarda görev yapan öğretmenlerimizin Erasmus+ Programını daha yakından tanımaları ve daha nitelikli projeler hazırlayabilmeleri için Türkiye Ulusal Ajansı Proje Uzmanı Yasemin KOÇAK tarafından 5 Aralık 2018 Çarşamba Günü Öğretmenevi Toplantı Salonunda bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya ilimiz merkezinde bulunan okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizden birer öğretmen, ilçelerimizden ise; ilçe temsilcisi olarak birer ortaokul ve birer lise öğretmeni katıldı.