ISPARTA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÜNİDER (Üniversiteliler İletişim Derneği) Yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.
![ÜNİDER (Üniversiteliler İletişim Derneği) Yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_30162533_4230a402876049e090115c5a247755cf.jpg)
Süleyman Demirel Üniversitesinin farklı bölümlerinden öğrencilerin bir araya gelerek oluşturduğu Üniversiteliler İletişim Derneği yöneticileri Isparta İl Milli Eğitim Müdürümüz İlyas Can´ı makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında Türkiye´mizde ve dünyada yaşanan güncel olaylar konuşulmakla beraber yapılması planlanan sosyal sorumluluk projeleri için bilgi alış verişinde bulunuldu.